Jakiej marki system alarmowy wybrać do domu?

Rozmowy na różne tematy.
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Jakiej marki system alarmowy wybrać do domu?

Postautor: tomaszkisiel » 16 maja 2016, 14:06

Witam obecnie wykańczam swój dom i jestem na etapie zakupu odpowiedniego systemu alarmowego do domu. Nieco przeczytałem na tej stronie http://trans-sat.pl na temat alarmów i z tego co widzę to większość firm pracuje na urządzeniach marki Satel. Czy warto rozważać jakiś innych producentów sprzętu. Drugie pytanie to które czujki wybrać do domu?

podobne tematy:
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: tomaszkowal » 18 maja 2016, 7:21

Część, nie bez powodu większość monterów używa rozwiązań Satela. Po pierwsze ich urządzenia są najmniej zawodne z dostępnych na rynku. Drugi czynnik to mocno obszerna oferta podzespołów, które tworzą system alarmowy. Trzeci czynnik to bardzo dobre centrale i przyzwoitej jakości czujki.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: mariuszbyk » 18 maja 2016, 8:44

Ja mam też zamontowany Satel. Nie mogę powiedzieć złego słowa o nim. Działa bez awarii od kilku lat. Mam kilkanaście czujek w budynku i podział na pięć stref - bardzo dobra sprawa dzięki której jestem w stanie załączać alarm w wybranych częściach budynku. Jeśli mogę coś doradzić to warto zamontować kurtyny w oknach i dodatkowo czujki dualne w każdym pokoju z oknem lub drzwiami. W czasie wysokich temperatur kurtyny dają niejednokrotnie fałszywe alarmy. Wtedy wystarczy jak nas nie ma za zbroić zwykłe czujki i po sprawie.

podobne tematy:

Wróć do „Tu i teraz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość