Które z rozwiązań będzie lepsze?

Rozmowy na różne tematy.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Które z rozwiązań będzie lepsze?

Postautor: tomaszkowal » 19 wrz 2016, 13:22

Cześć. Zamierzam otworzyć niewielki interes. Myślę o otworzeniu sklepu w galerii handlowej. Posiadam do wyboru dwa warianty. Mogę wynająć lokal albo zainwestować w wyspę handlową takiego pokroju: torf konin na środku galerii. Dla doskonalszego zobrazowania meritum sprawy dodałem zdjęcie, które ilustruje wybrany przez mnie towar: [img]http://jfm-furniture.pl/zdjecia_slider/94.jpg[/img] . Cena wynajmu powierzchni pod taką wyspę jest znacznie niższy niż wydzierżawienie lokalu handlowego. Tak, więc to drugie rozwiązanie jest mi bliższa. Lecz mam wątpliwość czy nie będzie to postrzegane jako mało atrakcyjne dla potencjalnego kupującego. Co wy o tym myślicie jako kupujący.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 07 lip 2022, 11:52 przez tomaszkowal, łącznie zmieniany 2 razy.
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Które z rozwiązań będzie lepsze?

Postautor: mariuszbyk » 19 wrz 2016, 13:48

Cześć. Te dwa rozwiązania posiadają swoje moce i słabe strony. Po pierwsze miesięczny czynsz za wynajem. Sam powiedziałeś, że wyspa handlowa będzie znacznie tańsza w utrzymaniu. Ale takie rozwiązanie nie będzie dobre do każdego biznesu. Doskonale sprawdzi się do sprzedaży telefonów komórkowych czy innych małych rzeczy. Ale w przypadku większości branż będzie to chybione rozwiązanie. Ludzie kochają komfort i dlatego preferują zakupy w tradycyjnych sklepach. Przy wyspie handlowej to można coś załatwić na szybko. Tak, więc doradzam zastanowić się czy wyspa handlowa jest najkorzystniejszym dla ciebie rozwiązaniem. Trzeba też pomyśleć o perspektywach rozwoju.

podobne tematy:

Wróć do „Tu i teraz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości