Wspomnienia, które upamiętni fotograf dziecięcy

Rozmowy na różne tematy.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wspomnienia, które upamiętni fotograf dziecięcy

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 12:58

Witam. Ostatnio powiłam pierwsze dziecko. To śliczny chłopczyk, który jest zdrowy i ładnie rośnie. Jesteśmy z mężem nadzwyczaj szczęśliwi, w związku z tym pomyśleliśmy o uwiecznieniu tych chwil. Maluszek ma cztery miesiące i jest grzeczny, w takim razie myślę, że nie byłoby problemu podczas sesji. Mimo to zastanawiam się czy to poprawny pomysł, a może najzwyczajniej w świecie mój wymysł? Cz ktoś wykorzystywał z takich usług u fotografika? Ciekawi mnie także w jaki sposób przebiega taka sesja. Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.

podobne tematy:
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Wspomnienia, które upamiętni fotograf dziecięcy

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 13:06

Witam. My jesteśmy świeżo po takiej sesji. Odbywała się ona w poniedziałek. Moja córeczka ma trzy miesiące oraz jest czasem kapryśna, niemniej jednak daliśmy wskazówkę. Sesja przebiegła bez pośpiechu, bo fotograf dziecięcy był bardzo wyrozumiały. Znalazł się, w związku z tym czas na karmienie oraz przewijanie. Spędziliśmy razem trzy godziny i nie żałuję. Fotografii jeszcze nie widziałam, jakkolwiek myślę, że wyjdą bardzo fajnie. Polecam Ci skorzystanie z takiej oferty, gdyż tak jak zauważyłaś pozwoli to uchwycić niesłychanie istotne oraz ulotne chwile z waszego życia. Pozdrawiam.

podobne tematy:

Wróć do „Tu i teraz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości