Czy warto dać ogłoszenie na takim portalu?

Rozmowy na różne tematy.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Czy warto dać ogłoszenie na takim portalu?

Postautor: lukaszgos » 19 maja 2016, 12:11

Witajcie, jestem krawcem z wieloletnim stażem. Rozpocząłem jeszcze pracę za czasów poprzedniego ustroju. Obecnie interes kręci się o wiele słabiej. Nie mam pojęcia o Internecie. Ale mogę za darmo dać reklamę na takiej stronie https://bipgov.pl/2022/03/20/modele-anatomiczne-w-najlatwiejszych-sumach-na-naszym-rynku i nie mam pojęcia czy w ogóle da mi to korzyści. Promocja niby jest za darmo, ale jaki zysk ja będę z tego czerpał? Jak to w ogóle funkcjonuje?

podobne tematy:
adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy warto dać ogłoszenie na takim portalu?

Postautor: adamniczyj » 19 maja 2016, 12:39

Witaj, jak jesteś w stanie gdziekolwiek dać za friko reklamę to się nawet nie wahaj. Przecież reklama jest dźwignią handlu. Bez promocji firmy nie pozyskasz nowych klientów. Zdaję sobie sprawę, że pamiętasz jeszcze czasy innego ustroju, ale obecnie jest całkiem inaczej. Sprawdź ile na tym portalu jest krawców. Przecież ludzie szukają teraz praktycznie w Internecie. Jak Cię tam nie ma to nie zarobisz. Inne firmy przejmują twoich potencjalnych klientów. Więc nie zastanawiaj się dłużej i dodaj tam swoją wizytówkę. Tylko zyskasz.

podobne tematy:

Wróć do „Tu i teraz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości