Niedrogie strony internetowe Radom

Rozmowy na różne tematy.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Niedrogie strony internetowe Radom

Postautor: lukaszgos » 03 gru 2017, 16:22

Czy niedrogie strony internetowe to jeszcze odpowiedni wybór dla przedsiębiorcy?

Odpowiedź na tego typu pytanie nie jest jednoznaczna. Na początku kwestię niedrogich stron internetowych trzeba przeanalizować w kilku płaszczyznach. Pierwsza z nich to zdefiniowanie pojęcia niedrogie strony internetowe. Od tego będzie zależało dalsze rozważanie w kwestii budowania niedrogich stron internetowych dla firm. Dla jednej osoby tania strona internetowa będzie utożsamiania z zaprojektowaniem strony internetowej w budżecie do 500 zł. Natomiast dla innej grupy osób będzie to znacznie większy rząd wielkości, który nie przekroczy 2000 zł. Jak widzimy przedział cenowy jest dość duży. Więc nie można jasno i precyzyjne powiedzieć czym są tanie strony internetowe dla firm.

Natomiast łatwo to zweryfikować sprawdzając oferty agencji interaktywnych w wynikach wyszukiwarki. Poprzez to będziemy mogli sprawdzić ofertę wykonawców, którzy budują strony internetowe. Więc do dzieła i wpiszmy wybrane do porównania hasło strony internetowe Warszawa aby dowiedzieć się na jakie oferty zaprojektowania strony internetowej jesteśmy w stanie liczyć w budżecie od 500 do 2000 zł. Wybierając parę firm i wysyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie zaprojektowania strony internetowej dostaniem klarowny obraz sytuacji. Powinno się również wybrać do porównania kilka firm z poza pierwszej 10 wyników wyszukiwarki. Wtedy zobaczymy jak to wygląda również u tańszych firm, które projektują strony internetowe w Polsce.

Jeśli już dostaniemy oferty na zaprojektowanie strony internetowej to powinno się wykonać ich zestawienie. Zestawienie powinno posiadać cenę zbudowania strony internetowej, zakres usług oraz technologię wykonania strony internetowej przez wykonawcę. Kierując się wyłącznie ceną wykonania strony internetowej, porównanie ofert będzie mało miarodajne. Zazwyczaj oferty wykonania strony internetowej za kilkaset zł będą oparte o darmowe CMS i darmowe projekty graficzne. Tego rodzaju strony internetowe to zazwyczaj kiepski pomysł na promocję w Internecie. Po pierwsze dostaniemy szablonowy projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie zaprojektowana na darmowym CMSie, który jest podatny na masowe ataki. Lepszym pomysłem jest wybranie trochę droższej oferty na zbudowanie strony internetowej, która będzie posiadała unikalny szablon graficzny strony oraz autorski CMS. Tego typy strony internetowe są o wiele lepsze.

Wróć do „Tu i teraz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość