Zarabianie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy pomaga

Rozmowy na różne tematy.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Zarabianie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy pomaga

Postautor: lukaszgos » 02 lis 2017, 9:33

Cześć. Od lat interesuję się rynkami walutowymi i wykonywaniem inwestycji na rynku Forex. Inwestuje na nich od wielu lat. Nie jestem jakimś wytrawnym graczem, ale przez lata nabyłem pewną wiedzę, która pozwala mi zarabiać na rynku Forex. Początki inwestowania były słabe. Przeważnie traciłem na transakcjach walutowych niż zyskiwałem. Z biegiem lat doszedłem do wprawy, jak trafnie odczytywać wykresy i poprzez to moje transakcje przynosiły minimalny zysk. Wyzwaniem było poprawne i szybkie zdiagnozowanie przyszłego trendu i właściwej pary walut, którą trzeba obstawić. Nie wystarczy analizować 2 lub 3 par walutowych. Do trafnej diagnozy niezbędna jest szersza analiza. Tego rodzaju dla człowieka jest czasochłonna i nierzadko przegapiłem dobry moment wejścia na rynek Forex. Tak, więc zacząłem szukać rozwiązań, które umożliwią mi to zautomatyzować. Przetestowałem ich sporo, ale najlepszy zestaw narzędzi posiada na rynku Europejskim spółka https://notariusz-tuszyn.pl , która specjalizuje się w dostarczaniu skryptów MQL 4 i nie tylko, które bardzo ułatwią inwestowanie na rynku Forex. Ich oferta jest podzielona na 2 grupy produktów. Do pierwszej z nich należą skrypty MQL 4: Indicatory oraz roboty na platformę Meta Trader 4. Inny rodzaj produktów to różnego typu subskrypcję do narzędzi, które w dużym stopniu pomagają we właściwym obstawieniu transakcji na rynku Forex. Najważniejsze z nich to 4M Analytics, które ilustruje siły 8 najważniejszych walut, oraz moment wejścia i wyjścia z rynku Forex. Dzięki nim, za każdym razem wiemy kiedy można zawrzeć korzystną i dochodową inwestycję na rynku Forex. To co mi zajęło lata prób i błędów jest teraz dostępne dla każdego. Wykorzystując te narzędzia moje transakcje są znacznie bardziej dochodowe. Czemu tak jest? Nie muszę już samemu analizować 28 wykresów i rozważać, jaka waluta będzie szła do góry, a która spadała. 4M Analytics wykonuje to za mnie. A co najważniejsze, wyliczenia wykonuje maszyna, która nie posiada emocji. Dzięki temu prognozy są pozbawione dozy emocji i jeszcze bardziej zyskowne. Też w przypadku maszyny eliminowane są błędy rachunkowe, które człowiek robi podczas skomplikowanych rachunków. W szczególności jeśli przeprowadza pod presją czasu i emocji. Dlatego jak najbardziej polecam przetestować te rozwiązania. Sam zdecydujesz czy 4M Analytics będzie dla ciebie pomocny i przyniesie ci zysk.

Wróć do „Tu i teraz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości