Koncepcja na zabawe integracyjna dla firmy

Rozmowy na różne tematy.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Koncepcja na zabawe integracyjna dla firmy

Postautor: lukaszgos » 12 wrz 2017, 10:31

Cześć, od jakiegoś czasu jestem zatrudniony w średniej wielkości firmie. I musiał nadejść ten dzień, że muszę przygotować konspekt imprezy integracyjnej dla firmy. Poczytałem nieco w Internecie i powiem szczerze, że jest wiele możliwości takich imprez. Na samym początku zwróciłem uwagę, że na wszystkich stronach internetowych kładą duży nacisk na istotność dogodnego przewozu osób. Podpowiadają żeby zrobić wynajem busa, gdyż ten typ transportu jest znacznie bardziej wygodny niż tradycyjny autobus. Zastanawiając się nad tym, doszedłem do wniosku iż przewóz osób busem z Warszawy do miejsca odbywania się zabawy integracyjnej to chyba najlepszy pomysł. Idąc tym tropem wpisałem w wyszukiwarkę wynajem busów Warszawa i pod hasłem wynajem busa Warszawa https://prima.waw.pl była ta strona internetowa. Posiadają wypasionego busa marki Mercedes. Zdjęcia poniżeji myślę, iż taki transport przypadnie wszystkim do gustu. Posiadam jedynie wątpliwość czy wynajem busa i przewóz nim osób nie będzie znacznie kosztowniejszy od wynajmu autobusa? Lecz z drugiej strony nie dojedziemy autobusem do centrum miasta. Więc wybór busa do przewozu osób Warszawa - Wrocław jest jak najbardziej uzasadniony. Myślałem także o pociągu. Natomiast trasa Warszawa - Kraków jest jeszcze do przejechania, a co dalej? Wynająć bus na miejscu?

Druga kwestia to nocleg. Czy warto brać nocleg w samy centrum miasta, czy może na jego obrzeżach. Hotele w centrum są droższe i zazwyczaj posiadają mniejsze zaplecze. Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie. Lecz jak wybierzemy spanie poza miastem to znowu pojawia się wynajem wynajem busa i przewóz osób - więc mamy kolejne koszty?

Wróć do „Tu i teraz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości