Sprawdzony salon masażu w Warszawie

Rozmowy na różne tematy.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Sprawdzony salon masażu w Warszawie

Postautor: tomaszkowal » 09 sty 2017, 13:51

Cześć. Posiadam problemy z kręgosłupem i poszukuję sprawdzonego salonu masażu w Warszawie, który świadczy masaż relaksacyjny. Wykonuje siedzący tryb pracy, który znacząco obciąża kręgosłup. Parę dni temu byłem też z tym u lekarza pierwsze kontaktu i potwierdził mojej obawy. Zmiana trybu pracy i brak problemów z kręgosłupem, albo udanie się do salonu masażu, który będzie skutecznie przeciwdziałał temu bólowi. Z pracy nie jestem w stanie zrezygnować, więc zostaje mi jedynie salon masażu w Warszawie. Czy możecie coś polecić? Salonów masażu w Warszawie jest dużo, ale pewnie tylko niektóre oferują masaże lecznice na odpowiednim poziomie.
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Certyfikowany gabinet masażu w mieście Warszawa

Postautor: mariuszbyk » 09 sty 2017, 13:54

Witaj. Wiem dokładnie jaki posiadasz kłopot. Również miałem kłopoty z kręgosłupem i byłem zmuszony do skorzystania z usług salonów masaży. Dobry salon masażu w Warszawie to Relax Mind Body. Są tam naprawdę certyfikowani specjaliści, którzy znają się na rzeczy. Ja zazwyczaj wybieram masaż leczniczy, który wg mnie najlepiej wpływa na bolączki dotyczące mojego kręgosłupa. Też ceny w tym salonie masażu są konkurencyjne w porównaniu do konkurencyjnych salonów w Warszawie. Tak, więc warto. Oprócz masażu powinieneś pomyśleć o jakimś sporcie. Może bieganie lub zakup jakieś bieżni do domu? To także pomaga.

Wróć do „Tu i teraz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości