Strona 1 z 1

Jakiej marki system alarmowy wybrać do domu?

: 16 maja 2016, 14:06
autor: tomaszkisiel
Witam obecnie wykańczam swój dom i jestem na etapie zakupu odpowiedniego systemu alarmowego do domu. Nieco przeczytałem na tej stronie http://trans-sat.pl na temat alarmów i z tego co widzę to większość firm pracuje na urządzeniach marki Satel. Czy warto rozważać jakiś innych producentów sprzętu. Drugie pytanie to które czujki wybrać do domu?

podobne tematy:

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

: 18 maja 2016, 7:21
autor: tomaszkowal
Część, nie bez powodu większość monterów używa rozwiązań Satela. Po pierwsze ich urządzenia są najmniej zawodne z dostępnych na rynku. Drugi czynnik to mocno obszerna oferta podzespołów, które tworzą system alarmowy. Trzeci czynnik to bardzo dobre centrale i przyzwoitej jakości czujki.

podobne tematy:

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

: 18 maja 2016, 8:44
autor: mariuszbyk
Ja mam też zamontowany Satel. Nie mogę powiedzieć złego słowa o nim. Działa bez awarii od kilku lat. Mam kilkanaście czujek w budynku i podział na pięć stref - bardzo dobra sprawa dzięki której jestem w stanie załączać alarm w wybranych częściach budynku. Jeśli mogę coś doradzić to warto zamontować kurtyny w oknach i dodatkowo czujki dualne w każdym pokoju z oknem lub drzwiami. W czasie wysokich temperatur kurtyny dają niejednokrotnie fałszywe alarmy. Wtedy wystarczy jak nas nie ma za zbroić zwykłe czujki i po sprawie.

podobne tematy: