Niedroga firma z kruszywem w okolicy Koła

Rozmowy na różne tematy.
krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:25

Niedroga firma z kruszywem w okolicy Koła

Postautor: krzysiekwolski » 29 wrz 2016, 11:31

Witam. Potrzebuje sprawdzonej firmy z miasta Koło, która sprzedaje żwir budowlany. Czy ktoś z kolegów i koleżanek posiada może namiary na rzetelnego dostawcę żwiru budowlanego. Od znajomego nasłuchałem się wielu rzeczy, w jaki sposób żwirownie oszukują na kruszywie. Przywożą kruszywo kiepskiej jakości, którego jest znacznie mniej niż było zamówione. Mój sąsiad potrzebował wg wyliczeń sześćdziesiąt ton żwiru budowlanego - czyli trzy samochody dostawcze. Po dostawie, jak wysypał i rozgarnął kruszywo - okazało się że kruszywa było mniej o 20% niż zamówił. Więc rozbieżność była spora i musiał zapłacić za kolejny transport.

podobne tematy:
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Dobra firma z kruszywem w miejscowości Koło

Postautor: tomaszkisiel » 29 wrz 2016, 11:42

Cześć. Nie każda żwirownia oszukuje. Ale masz rację, że jest dużo ludzi którzy tak starają się ekstra dorobić. Zwłaszcza, iż klient nie jest wstanie sprawdzić faktycznej wagi dostarczanego żwiru budowlanego na posesję. Ja kupowałem kruszywo od firmy Wis Kruszywa - Koło . Jest to nieduża żwirownia w okolicach miasta Koło. Towar mają dość dobry i odbiorcy na niego nie narzekają. W moim przypadku, zamówione kruszywo z tej żwirowni wystarczyło na zamierzone prace. Zakupiłem 80 ton, które wg mych wyliczeń było niezbędne na utwardzenie drogi. Przyjechały cztery wywrotki i kruszywa było chyba nawet trochę więcej niż potrzeba. Więc z pewnością ta żwirownia Wis Kruszywa z Koła nie robi przekrętów na jego wadze.

podobne tematy:

Wróć do „Tu i teraz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość