Czy ktoś zna sprawdzoną firmę, która robi balustrady nierdzewne w Warszawie?

Rozmowy na różne tematy.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś zna sprawdzoną firmę, która robi balustrady nierdzewne w Warszawie?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 12:08

Witam, poszukuje brygady ślusarzy do zrobienia balustrady ze stali nierdzewnej w moim domu. Najlepiej zatrudniłbym ekipę z polecenia. Lecz takiej nie mam. Stąd moja prośba do was koledzy i koleżanki o podesłanie namiarów na rzetelnych wykonawców. Najlepsza byłaby brygada z okolic Warszawy. Ale jak ktoś zna fachowców z innych regionów, którzy działają w stolicy, z przyjemnością zapoznam się z ich ofertami. Pewnie będą nieco mniej kosztowni niż Ci ze stolicy.

podobne tematy:
adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy ktoś może polecić dobrą firmę, która montuje balustrady nierdzewne w Warszawie?

Postautor: adamniczyj » 08 lip 2016, 12:13

Cześć. Rozumiem, że szukasz sprawdzonej ekipy. Najlepsza była by z polecenia. Natomiast skąd nadzieja, że tu podeślą właściwe namiary na uczciwych fachowców. Przecież każdy może napisać co chce na tej stronie. W Internecie znajdziesz sporo serwisów, które mają bazy fachowców. Te firmy posiadają zazwyczaj tam swoje realizacje i referencje od poprzednich klientów. Ja bym w ten sposób poszukiwał firmy. A jak chodzi o polecenie kogoś to będzie ciężko. Ja wpisałem w Internecie: https://noboco.com.pl i posiadam kilka ciekawych stron internetowych. Pierwsza z brzegu posiada bardzo ciekawe realizacje Obrazek , z których jasna wynika, że brygada zna się na swojej pracy. Wybierz sobie paru specjalistów, a następnie wpisz ich nazwy w wyszukiwarce i wyszukaj komentarzy na ich temat. Wtedy będziesz miał pojęcie, kto z wykonawców jest godny uwagi i można go wybrać do wykonania balustrady nierdzewnej.

podobne tematy:

Wróć do „Tu i teraz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości