Kto montuje tego rodzaju windy?

Rozmowy na różne tematy.
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Kto montuje tego rodzaju windy?

Postautor: adampiszczek » 02 cze 2016, 13:48

Dzień dobry, szukam windy , która umożliwia przewóz samochodów na 1-sze piętro hali produkcyjnej. Posiadamy firmę, która zajmuje się produkcją. Firma zlokalizowana jest na 2 kondygnacjach budynku. Na dzień dzisiejszy wypakowanie produktów potrzebnych do pracy wykonywany jest na dole i później transportowany na pierwsze piętro. Mnóstwo czasu tracimy na tego typu czynności. Postanowiłem że zamontujemy windę, która była by na zewnątrz i umożliwiała przetransportowanie całego pojazdu na piętro. Pomysł dobry lecz nie wiem do kogo się z tym zwrócić?

podobne tematy:
adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Kto montuje tego rodzaju windy?

Postautor: adamniczyj » 02 cze 2016, 13:51

Witaj, krótka piłka czy sprawdzałeś w wyszukiwarce internetowej. Ja wklepując widny samochodowe wyszukałem sporo stron. Wśród rezultatów jest także ta strona https://przedszkoleintegracyjneolkusz.pl/2022/11/15/jak-wybrac-odpowiednie-banki-chinskie-cellulit-aby-mozna-bylo-zarejestrowac-predko-efekty-ich-dzialania/ firmy, która zajmuje się projektowaniem tego typu dźwigów samochodowych. Nie mam pojęcia tylko czy będą wstanie wykonać windę, która posiada duży udźwig.

podobne tematy:

Wróć do „Tu i teraz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości