Potrzebuje sprawdzonego serwisu AGD w mieście

Rozmowy na różne tematy.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Potrzebuje sprawdzonego serwisu AGD w mieście

Postautor: tomaszkowal » 31 maja 2016, 9:58

Witam, potrzebuje autoryzowanego serwisu AGD w mieście Grójec. Mam kłopot z trzy letnią pralką, która od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuje. Ustawiam program, który ma prać około godziny. Sprzęt zaczyna prać a po jakimś czasie pojawiają się rozmaite błędy na wyświetlaczu. Podejrzewał, że mógł ulec awarii programator w pralce. Stąd moja prośba o sprawdzonych fachowców z mego miasta.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Poszukuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

Postautor: mariuszbyk » 31 maja 2016, 10:04

Dzień dobry, czy sprawdzałeś firmy z tego portaluwww: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Reklamuje się tam sporo osób, które oferują naprawę sprzętu AGD. Ciężko jest wskazać konkretne namiary na fachowca. Każda z firm specjalizuje się w pralkach danych producentów. Ten, który dobrze naprawi urządzenia LG, może już kiepsko wypaść przy pralkach innej firmy. Tak, więc zostaje tylko skontaktować się z serwisami AGD. Sprawdzić, która ma akredytacje dla sprzętu Twojej firmy i oddać do nich urządzenie.

podobne tematy:
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Szukam rzetelnego serwisu AGD w mieście

Postautor: marekwirazka » 31 maja 2016, 10:10

Dzień dobry, jak widziałeś serial Usterka w TVN to będziesz wiedział o czym piszę. Porządny serwis to nie zawsze ten , który się ceni. Znajdziesz sporo fachowców, którzy robią dobrze za niewielkie pieniądze. Poczytaj najlepiej opinie w wyszukiwarce na temat firm z twojego miasta.

podobne tematy:

Wróć do „Tu i teraz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości