Poszukuje sprawdzonego ślusarza do wyregulowania bramy wjazdowej

Rozmowy na różne tematy.
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Poszukuje sprawdzonego ślusarza do wyregulowania bramy wjazdowej

Postautor: adampiszczek » 24 maja 2016, 13:51

Cześć, posiadam bramę wjazdową do domu. Była ona zamontowana jakiś czas temu i wszystko działało bez zarzutu. Dopiero po paru latach się ona obniżyła i zaczęły pojawiać się problemy z jej otwieraniem. Posiadałem już jedną brygadę ślusarzy. Coś pokręcili, postukali i skasowali gotówkę. Brama otwierała się poprawnie przez parę miesięcy i kłopot znowu się pojawił. Obecnie znów jestem na etapie poszukiwania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś miał do czynienia z firmami z tego serwisu?

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Poszukuje rzetelnego ślusarza do wyregulowania bramy wjazdowej

Postautor: mariuszbyk » 24 maja 2016, 13:54

Cześć, posiadałem identyczny problem z bramą wjazdową. Nie chcę Cię dołować, lecz naprawa jej nie jest taka prosta. Jeśli poprzedni ślusarze ją źle obsadzili to będziesz musiał jeszcze raz od początku zrobić. Druga kwestia to odpowiednia wysokość prowadnic, po których skrzydło bramy się przesuwa. Brama winna posiadać zapas luzu od podłoża. Około 9 cm wystarczy w zupełności. Jeśli te kwestie będą poprawnie zrobione to nie będzie kłopotów z funkcjonowaniem bramy przez wiele lat. Jak chodzi o ludzi z tego portalu internetowego to nie jestem w stanie pomóc.

podobne tematy:

Wróć do „Tu i teraz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości