Potrzebuje pielęgniarki do wizyt w domu pacjenta

Rozmowy na różne tematy.
tomaszkowal

Potrzebuje pielęgniarki do wizyt w domu pacjenta

Postautor: tomaszkowal » 23 maja 2016, 11:36

Dzień dobry, poszukuje miłej pielęgniarki, która dojeżdża do domów. Potrzebuję ją na dłużej do pomocy w opiece nad moją mamą. Nigdy nie miałem potrzeby korzystać z usług pielęgniarek, więc nie mam zielonego pojęcia od czego zacząć. Tak, więc będę wdzięczny za namiary na takie osoby oraz informacje jakie są ceny za ich usługi.

podobne tematy:
adamniczyj

Potrzebuje pielęgniarki świadczącej wizyty domowe

Postautor: adamniczyj » 23 maja 2016, 13:07

Dzień dobry, na sam pierw powinieneś rozpocząć poszukiwania w wyszukiwarkach internetowych. Tu jest pierwszy z brzegu serwis internetowy, który posiada namiary na pielęgniarki: http://polecamspeca.pl/pielegniarka-i-polozna . Ludzi, którzy oferują usługi w tej branży jest bardzo dużo w każdym mieście. Potrzeba troszkę chęci i poszperać w Internecie. Jeżeli już nikt z podanej listy nie będzie Ci pasował to zawsze możesz udać się do szpitala i pogadać z pielęgniarkami. Na pewno znajdą się chętne pielęgniarki aby dorobić po pracy. W szpitalach te osoby nie zarabiają kokosów i z przyjemnością podejmują się takich dodatkowych fuch.