Strona 1 z 1

Solidny stomatolog z doświadczeniem w Radomiu

: 23 maja 2016, 10:07
autor: tomaszkowal
Witajcie, poszukuje dobrego dentysty w Radomiu. Poprzedni dentysta jak leczył mi zęba to pozostawił odłamek ukruszonego wiertła w zębie. Rzecz jasna po niedługim czasie ząb dał o sobie znać. Z tego co dowiedziałem się z Internetu, można to wyjąć przy użyciu mikroskopu. Czy ktoś zna taki gabinet dentystyczny w Radomiu? Nie chce wyrywać zęba i robić implanta w jego miejsce. Każdy wie że są to spore koszty i znacznie większy ból i czas leczenia.

podobne tematy:

Dobry dentysta ze sprzętem z Radomia

: 23 maja 2016, 11:03
autor: tomaszkisiel
Cześć, z tego co piszesz to masz niezły problem. Jest pewna przychodnia, która posiada niezłych specjalistów: http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom . Możesz tam spróbować, lecz nie wiem czy używają taki sprzęt. Po raz pierwszy o czymś takim czytam, a leczyłem już dużo zębów. Posiadam też już 2 implanty i nigdy nie miałem takich kłopotów jak ty. Życzę dużo szczęścia, bo wiem co to bolące zęby. Trzymaj się.

podobne tematy:

Solidny stomatolog ze sprzętem w Radomiu

: 23 maja 2016, 11:06
autor: adampiszczek
Cześć. To ten dentysta nie wiedział, iż mu się wiertło rozleciało. Pozostawił go w dziurze i dał plombę? Jeśli tak, to powinieneś założyć mu sprawę w sądzie.

podobne tematy:

Rzetelny stomatolog z doświadczeniem w Radomiu

: 23 maja 2016, 11:09
autor: tomaszkowal
Witaj. Dokładnie jest tak jak mówisz. Dopiero u kolejnego dentysty zostałem poinformowany o tym fakcie. Szkoda gadać na temat tamtego dentysty. Partacz jakich mało.

podobne tematy: